joomla templates top joomla templates template joomla

Stuletnia willa w Milanówku stanęła w ogniu. Ewakuowano 20 osób

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

W Milanówku stanęła w ogniu zabytkowa willa "Jolancin". Strażacy walczyli z potężnym pożarem, który strawił ostatnią kondygnację bliskostuletniego budynku. Ewakuowanych zostało 20 osób. Nikt nie został ranny. Jak dotąd, nie jest wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Policja poszukuje kierowcy, który wypuścił z auta psy na autostradzie. Grozi mu kara kilku tysięcy złotych

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

Policja poszukuje kierowcy, który zatrzymał się na pasie zieleni na autostradzie A2 i wypuścił z auta dwa psy, przez co doszło do groźnego wypadku. - Po ustaleniu jego danych personalnych zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu, za co mężczyźnie grozi kara nawet do kilku tysięcy złotych.

Laboratorium w garażu. Policja przejęła 14 kg mefedronu wartego milion zł

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

Funkcjonariusze stołecznej policji namierzyli wytwórnię mefedronu. Zabezpieczyli niemal 14 kg substancji psychotropowej o czarnorynkowej wartości miliona złotych. Zarzuty przedstawiono 24-latkowi, który pojawił się na posesji w trakcie interwencji. W miejscu zamieszkania zatrzymanego Radosława B. policjanci również znaleźli kilka porcji mefedronu. 

Rekord pobity o prawie 20 milionów złotych. WOŚP chwali się wynikiem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie aktualności

72 mln 696 tys. 501 zł zebrano podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To o prawie 20 milionów złotych więcej niż przed rokiem. W Radomiu Jerzy Owsiak chwalił się wynikiem i dziękował za zaangażowanie nawet tym, którzy - zamiast pomagać - przeszkadzali.