joomla templates top joomla templates template joomla

Jadący skuterem 12-latkowie uderzyli w auto. Jeden zginął na miejscu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

Tragedia pod Warszawą. Dwóch 12-letnich chłopców wjechało skuterem pod koła samochodu. Jeden z chłopców mimo reanimacji zginął na miejscu, drugi śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Jest w ciężkim stanie.

Rozbito gang wyłudzający pieniądze metodą "na wnuczka". Oszuści ukradli ponad 2 mln zł

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

Funkcjonariusze CBŚP rozbili grupę przestępczą, która działała metodą "na wnuczka". Zatrzymano 7 osób na terenie całej Polski. Policjanci ustalili, że grupa działała od blisko trzech lat i ma na swoim koncie kilkadziesiąt przestępstw. Były to głównie wyłudzenia pieniędzy od osób starszych.

"Łowcy cieni" w akcji. Zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo zajęło im minutę

CBŚP/x-news.pl włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

"Łowcy cieni" zatrzymali 30-letniego Pawła G. podejrzanego o zabójstwo innego Polaka na terenie Belgii. Mężczyzna ukrywał się w wynajętym mieszkaniu na terenie Otwocka. Podejrzany zamontował nawet system kamer, dzięki któremu kontrolował, czy ktoś zbliża się do posesji. 

Stuletnia willa w Milanówku stanęła w ogniu. Ewakuowano 20 osób

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

W Milanówku stanęła w ogniu zabytkowa willa "Jolancin". Strażacy walczyli z potężnym pożarem, który strawił ostatnią kondygnację bliskostuletniego budynku. Ewakuowanych zostało 20 osób. Nikt nie został ranny. Jak dotąd, nie jest wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Laboratorium w garażu. Policja przejęła 14 kg mefedronu wartego milion zł

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

Funkcjonariusze stołecznej policji namierzyli wytwórnię mefedronu. Zabezpieczyli niemal 14 kg substancji psychotropowej o czarnorynkowej wartości miliona złotych. Zarzuty przedstawiono 24-latkowi, który pojawił się na posesji w trakcie interwencji. W miejscu zamieszkania zatrzymanego Radosława B. policjanci również znaleźli kilka porcji mefedronu. 

Kara 15 lat więzienia dla nastolatka, który chciał zabić dwójkę policjantów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie kryminalne

Wyrok 15 lat więzienia usłyszał Damian Ch., który zastawił pułapkę na dwójkę policjantów. - Zamiar bezpośredni pozbawienia życia w ocenie sądu jest tutaj oczywisty - argumentował Mariusz Królikowski, sędzia Sądu Okręgowego w Płocku. 

Rekord pobity o prawie 20 milionów złotych. WOŚP chwali się wynikiem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Mazowieckie aktualności

72 mln 696 tys. 501 zł zebrano podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To o prawie 20 milionów złotych więcej niż przed rokiem. W Radomiu Jerzy Owsiak chwalił się wynikiem i dziękował za zaangażowanie nawet tym, którzy - zamiast pomagać - przeszkadzali.