joomla templates top joomla templates template joomla

ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻE PALIWA

D.D./Warszawa.eserwis.info, info/foto: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Policjanci z komisariatu w Wesołej zatrzymali kierowcę lanosa, który chwilę wcześniej najprawdopodobniej dokonał kradzieży paliwa na stacji benzynowej. Poruszał się samochodem ze zmienionymi tablicami rejestracyjnymi. Jak się okazało, nie był to jego pierwszy tego rodzaju czyn. Usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa czynem ciągłym.

DOBIJAŁ SIĘ DO DRZWI SĄSIADKI, ODPOWIE ZA ZNISZCZENIE JEJ MIENIA

D.D./Warszawa.eserwis.info, info/foto: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W środku nocy musieli interweniować policjanci wobec nietrzeźwego 46-letniego mieszkańca Targówka. Wojciech K. uderzając nożem uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania sąsiadki. Został zatrzymany. Był kompletnie pijany. Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia cudzego mienia i dobrowolnie poddał się karze.

Zbiórka krwi dla policjantki z Ostrołęki

D.D./Warszawa.eserwis.info, info/foto: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Choroba nie wybiera, zawsze przychodzi znienacka. Tak było w przypadku pani Emilii Tomczak, policjantki z Ostrołęki, która niechcianą diagnozę usłyszała przed świętami Bożego Narodzenia. Okazało się, że choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną ALL. Statystki są zatrważające, bo np. w Polsce co godzinę jedna osoba dowiaduje się, że ma białaczkę...

Potrącił 12-letnią dziewczynkę w obrębie pasów. Dziecko przewieziono do szpitala

info: Straż Miejska, Warszawa; fot: google włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

12-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód. Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili nastolatce pomocy przedmedycznej. Strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska, którzy 6 listopada ok. godz. 11.30 przejeżdżali przez skrzyżowanie Łopuszańskiej i al. Krakowskiej.

Poszukiwany za przemoc wobec najbliższych, 6 lat spędzi w Zakładzie Karnym

D.D./Warszawa.eserwis.info, info/foto: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Determinacja i zaangażowanie policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób na Pradze Północ doprowadziły do zatrzymania 49-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym przez warszawski Sąd, w celu odbycia kary więzienia. Ustalenia operacyjnych doprowadziły ich do miejscowości Kajetany. Teraz Robert O. za przemoc wobec najbliższych kolejne 6 lat spędzi za murami Zakładu Karnego.

Uczyliśmy dzieci bezpiecznych zachowań na drodze

D.D./Warszawa.eserwis.info, info/foto: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Policjantki z mokotowskiego zespołu prewencji kryminalnej w ramach programu „ Z Borsukiem Bezpieczniej” odwiedziły tym razem dzieci z Przedszkola przy ulicy Kazachskiej 1. Tematem spotkania z maluchami było ich szeroko pojęte bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

9-latek uciekł w Warszawie z domu. Zatrzymała go policja kiedy spacerował bez okrycia wierzchniego po mieście

info: Komenda Policji, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Policjanci z metra patrolujący teren stacji Młociny, zauważyli dwoje podróżnych, idących w ich kierunku z chłopcem bez okrycia wierzchniego. Dziecko nie chciało odpowiadać na żadne pytania. Ciągłe starania funkcjonariuszy, aby nawiązać kontakt z 9 - latkiem, przyniosły efekt. 

Dwaj bracia w wieku 19 i 25 lat znęcali się nad swoimi rodzicami. Policjanci zostali wezwani po pobiciu ojca i matki przez własne dzieci

ino: Policja,Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali dwóch braci podejrzewanych o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Funkcjonariusze zatrzymanym mężczyznom przedstawili po kilka zarzutów karnych i wystąpili o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 

W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu. Pościg zakończył się w Nadarzynie, gdy uciekający skradzionym autem mężczyzna uderzył w drzewo

info: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu za mężczyzną uciekającym skradzionym volkswagenem. Kierowca dostawczego auta nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. Na jednej z blokad rozbił policyjny radiowóz, później taranował kolejne.