joomla templates top joomla templates template joomla

Motoryzacyjne perełki sprzed lat. Wystawa Auto Nostalgia 2016

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

W Centrum Targowo-Kongresowym MT w Warszawie można podziwiać najpiękniejsze klasyczne auta - od malucha po Porsche i Ferrari. Na imprezę zjeżdżają się auto-kluby, producenci części i akcesoriów samochodowych oraz ludzie chcący pochwalić się swoimi autami.

Flisacy poprowadzili orszak drewnianych łodzi na Wiśle

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Flisacy poprowadzili orszak łodzi na Wiśle. Celem wspólnego rejsu jest integracja pasjonatów tradycyjnych drewnianych łodzi. - Tym wodnym orszakiem chcemy pokazać siłę obyczaju, który przetrwał i jest na etapie reaktywacji. 

Anna Samusionek: Chciałam pokazać swoją solidarność. Choroba niestety zabija

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Polskie Stowarzyszenie Osób z Nadciśnieniem Płucnym i Ich Przyjaciół po raz kolejny zorganizowało akcję edukacyjno-informacyjną z okazji Światowego Dnia Nadciśnienia. Z tej okazji zorganizowano specjalny Power Training, w którym udział wzięła Anna Samusionek, Julia Wróblewska oraz Marta Kuligowska. 

Awaryjne lądowanie awionetki na warszawskim Bemowie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Niewielki samolot awaryjne wylądował na warszawskim Bemowie. Na pokładzie były dwie osoby. Nikomu nic się nie stało. Maszyna podchodziła do lądowania z jedynie częściowo wysuniętym podwoziem. Dotknęła pasa jednym, wysuniętym kołem, obróciła się i zahaczyła kadłubem o ziemię. 

Więzienie dla celebryty Dariusza K. Obrona chce apelacji

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Siedem lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków. Taki wyrok usłyszał Dariusz K. - Sąd przychylił się do stanowiska prokuratury. Nieco obniżył wysokość kary, ale nie można jej uznać za niesprawiedliwą, więc apelacji w tej sprawie nie będzie - powiedziała po rozprawie prokurator Aleksandra Piasta. 

Gigantyczna makieta kolejowa na Stadionie Narodowym

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Dziesiątki ręcznie wykonanych lokomotyw, setki wagonów, ponad kilometr torów i 14 kilometrów kabli użyto do wykonania największej w Polsce makiety kolejowej. Instalacje można oglądać na Stadionie Narodowym. Autor makiety podkreśla, że chce w ten sposób chce zachęcić młodsze pokolenia do wyjścia ze świata wirtualnego. 

Ekspansja FRAC w Warszawie: Sprawdzamy gospodarstwa, odwiedzamy wędzarnie. Jakość jest najważniejsza

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

- Towar dobrej jakości przyciągnie klientów. Może jest on nieco droższy, ale jakość jest dla nas najważniejszą rzeczą - przekonuje Andrzej Raus, rzecznik prasowy sieci FRAC. Otworzyła ona właśnie 21. sklep, z czego drugi w Warszawie. Delikatesy stawiają na sprawdzonych wytwórców, produkty lokalne i zdrową żywność.

Awantura kierowcy z rowerzystą. "Mandacik będzie! Znaki są! Ślepy?"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Do ostrego sporu między kierowcą i rowerzystą doszło na al. Jana Pawła II. Poszło o pobliską ścieżkę, który nie jest oficjalną drogą rowerową. W trakcie sprzeczki kierowca rzucił do rowerzysty "Spier...", potrącił go na jezdni, a chwilę później usiłował wyrwać kamerę, która zarejestrowała całe zdarzenie. 

Straż miejska pod lupą NIK. Najwięcej jej utrzymanie kosztuje w Warszawie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

NIK sprawdził finansowanie staży miejskiej. Z raportu wynika, że najwięcej utrzymanie straży kosztuje w Warszawie, gdzie jej budżet przekracza 130 mln zł rocznie. - Na bezpieczeństwie się nie oszczędza - powiedział Bartosz Milczarczyk, rzecznik stołecznego Ratusza. 

Kluczowe wyzwania w obszarze bezpieczeństwa IT. Warsztaty SANSEC w Warszawie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Zasada 3-2-1, czyli trzy kopie danych na dwóch nośnikach, w tym jedna przechowywana poza firmą, podstawą ochrony danych - przekonywali eksperci w trakcie warsztatów bezpieczeństwa IT w Warszawie. Ich uczestnicy podczas prezentacji i ćwiczeń mogli przetestować najnowsze programy z zakresu ochrony danych w sieci, w tym produkty firmy Veeam Software. 

Zderzenie "elki" z lawetą w Warszawie. Zginął instroktor

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Poważny wypadek w Warszawie na Targówku. Samochód pomocy drogowej zderzył się z pojazdem nauki jazdy. Na miejscu zginął instruktor. Kierująca samochodem nauki jazdy trafiła do szpitala.