joomla templates top joomla templates template joomla

Strażnicy podejrzewani o pobicie już w warszawskiej prokuraturze. Dziś zarzuty?

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Dwaj strażnicy miejscy, którzy mieli brutalnie pobić przechodnia, zostali już przewiezieni do praskiej prokuratury. Ruszyły przesłuchania. Prawdopodobnie jeszcze dziś wyrzuceni ze służby funkcjonariusze usłyszą zarzuty. - Za chwilę zaczną się czynności procesowe. 

Wielka bitwa na poduszki w Warszawie. Zabawa przednia, cel - szczytny

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Wielka Warszawska Bitwa na poduszki za nami. W starciu wzięły udział i dzieci i dorośli, a efektem walki było pierze unoszące się dosłownie wszędzie. Ale to nie jedyny efekt. Zabawa bowiem połączona była ze zbiórką pieniędzy dla osób ubogich i bezdomnych.

"Nazywam się miliard". Taneczny flash mob przeciw przemocy seksualnej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Na całym świecie kobiety – i mężczyźni – po raz czwarty przygotowują się, by z okazji walentynek zatańczyć i zaprotestować przeciwko przemocy wobec kobiet. Do akcji włączyło się już 200 krajów. Tegoroczna edycja poświęcona jest molestowaniu seksualnemu kobiet i dziewczyn. 

Strażacy reanimowali psa. Pożar na warszawskim Bemowie

tvnwarszawa.pl/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W mieszkaniu na parterze bloku na warszawskim Bemowie doszło do pożaru. Nie było poszkodowanych osób. Strażacy udzielili pomocy psu, który schronił się w łazience, gdy w kuchni pojawił się ogień. Przytomnym, choć z trudem oddychającym zwierzęciem zaopiekowali się strażnicy miejscy z ekopatrolu. Konieczne okazało się podanie tlenu. Pies przeżył.

Kajetan Poznański celowo myli tropy? Eksperci analizują zbrodnię

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

- Daje się nagrać na kamery monitoringu, niesie fragmenty zwłok do swojego własnego mieszkania. To ewidentnie wskazuje na to, że popełnił tę zbrodnię - ocenił były rzecznik KGP Mariusz Sokołowski zachowanie Kajetana Poznańskiego, który jest podejrzewany o zamordowanie nauczycielki języka włoskiego. 

"Wielki projekt badawczy", "Transport odpowiedni dla Polaków". W Instytucie Lotnictwa dyskutowano o małych samolotach

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

W warszawskim Instytucie Lotnictwa odbyła się konferencja oraz warsztaty Small Air Transport Forum, poświęconego małym samolotom. Spotkanie odbyło się w ramach programu badawczego "Czyste niebo". Jednym z jego celów jest opracowanie małych, ekologicznych samolotów. - To największy program badawczy na świecie z ogromnym budżetem, rzędu kilkunastu miliardów euro.

Mamy 600 żubrów! To za dużo - będzie relokacja

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W Puszczy Białowieskiej jest coraz więcej żubrów. Jak informuje ministerstwo środowiska, na wolności żyje dokładnie 578 przedstawicieli tego gatunku. To prawie o 10 procent więcej niż w ubiegłym roku. - Jest ich za dużo, nie mieszczą się i wychodzą poza teren puszczy. Pracujemy nad programami relokacji żubrów - mówi wiceminister środowiska Andrzej Konieczny.

"Cały Targówek p****oli uchodźców". Wandale zniszczyli warszawski mural

tvnwarszawa.pl/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Wandale zdewastowali mural przedstawiający dzieci różnych ras trzymające się za ręce, namalowany na rurze ciepłowniczej na warszawskim Targówku. Na malowidle dorysowano krzyże celtyckie i wulgarny napis: Cały Targówek pi****li uchodźców.

Pozbawił ofiarę głowy, a ciało rozczłonkował. Zarzut zabójstwa dla Kajetana P.

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Prokuratura postawiła Kajetanowi P. zarzut zabójstwa w związku z makabryczną zbrodnią, do której doszło w środę (3.02) przy ulicy Potockiej w Warszawie. Mężczyzna miał zamordować kobietę, odciąć jej głowę i podpalić mieszkanie w celu zatarcia śladów.