joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkajmy się na trasie

Skwarek Andrzej włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Organizacja linii turystycznych to duże wyzwanie i odpowiedzialność. Oferta powinna spełniać oczekiwania wszystkich grup społecznych, nie obciążać nadmiernie portfeli i być atrakcyjna nie tylko dla warszawiaków, ale również dla turystów. 

Na Woli zaroi się od hip-hopowych gwiazd

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Talib Kweli, Rahzel oraz ekipy czołowych boyów świata wystąpią, podczas Warsaw Challenge 2010, w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Breakdance, organizowanych przez Miasto stołeczne Warszawa. Impreza odbędzie się 8-9 maja w amfiteatrze parku im. gen. Józefa Sowińskiego.

Spotkajmy się na trasie Startujemy 1 maja

Klimczak Konrad włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

altPo Wiśle będą kursowały promy i statki a na Starym Mieście usłyszymy  charakterystyczny stukot koni ciągnących omnibusy. Na początku maja ZTM już po raz drugi uruchamia linie turystyczne. Tegoroczny sezon potrwa do 12 września.

"Tiramisu" w Laboratorium Dramatu

kulturalna.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Komediodramat. Siedem młodych kobiet pracuje w agencji reklamowej. Doskonale poruszają się w świecie najmodniejszych marek i wymagających klientów, gorzej radzą sobie z emocjami i kompleksami.

Trwa zbiórka dokumentów dotyczących bitwy warszawskiej 1920 r

warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W Archiwum Państwowym m.st. Warszawy trwa zbiórka pamiątek i dokumentów dotyczących bitwy warszawskiej 1920 r. Zebrane materiały staną się częścią wystawy przygotowywanej z okazji 90. rocznicy tego wydarzenia.

Zakorzeń się! - choinki dla warszawiaków

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W sobotę, 19 grudnia, od godziny 12.00 na warszawiaków czeka nie lada niespodzianka – Urząd m.st. Warszawy rozda bezpłatnie dwa tysiące choinek na Święta Bożego Narodzenia.Świerki srebrzyste w doniczkach wraz z „instrukcją obsługi” zostaną rozdane po dwóch stronach Wisły:

Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

Wszyscy mieszkańcy Ursynowa zainteresowani jazdą na łyżwach będą mieli okazję do bezpłatnego doskonalenia swoich umiejętności na lodowisku Figlowisko przy al. KEN 60 (metro Imielin). Zajęcia odbywać się będą w terminie od 1 do 18 grudnia – od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00-20.00.

Bałtyk bliżej Ciebie w Warszawie

warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

altMasz ochotę pojechać nad morze, ale kompletnie brak Ci czasu? Marzy Ci się piasek pod stopami, a szef nie chce dać urlopu? Co się odwlecze, to nie uciecze! Zaplanuj wakacje nad morzem, siedząc na leżaku i zajadając się watą cukrową. A będziesz mieć wrażenie, że to morze przyszło do Ciebie….

Jak bezpiecznie i atrakcyjnie spędzić lato 2010?

Sylwia Bryniarska włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Wszystkiego będzie można dowiedzieć się w ostatni weekend kwietnia (24 i 25) w Warszawie  podczas akcji „Bezpieczne lato” towarzyszącej XV Targom Turystyki i Wypoczynku. Na rodziców i dzieci będą czekać liczne atrakcje, a także praktyczne porady dotyczące bezpieczeństwa na wyjeździe (pierwsza pomoc, narkotyki, AIDS).

Co przedszkolak wie o bezpieczeństwie?

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Czy warszawskie przedszkolaki znają zasady bezpiecznego i kulturalnego poruszania się po drogach? Czy mają dobre nawyki komunikacyjne? Czy rodzice widzą potrzebę, aby ich tego uczyć? – odpowiedzi na te pytania poznamy dzięki konkursowi jaki Miasto st. Warszawa ogłosiło w stołecznych przedszkolach.

Opłatek z burmistrzem

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

Dzielnica Białołęka zaprasza na opłatek z burmistrzem - w niedzielę, 20 grudnia 2009 roku. Rozpocznie się on mszą św. o godzinie 18.00. O godzinie 19.00 odbędzie się koncert kolęd „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Wykonawcy: Bogumiła Dziel-Wawrowska - sopran, Ryszard Wróblewski - tenor, Tadeusz Wicherek...

36 Zjazd ZHP wybrał władze

warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Tuż przed godziną 17:00 delegaci na 36 zjazd Związku Harcerstwa Polskiego wybrali nowe władze stowarzyszenia.W tajnych wyborach swoje głosy na jedyną kandydatkę na Naczelnika, wybrana została harcmistrzyni Małgorzata Sinica.Związek po raz drugi powierzył zadanie kierowania związkiem Małgorzacie Sinicy.

„Integracja dla samodzielności”

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W poniedziałek, 7 grudnia o godz. 9.30 (PGiN, Centrum Szkolenia Gazownictwa, ul. Kasprzaka 25), odbędzie się konferencja podsumowująca projekt Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie skierowany do mieszkańców stolicy.