joomla templates top joomla templates template joomla

Kontrole policji na wniosek ZTM

Konrad Klimczak włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Po dwóch dniach przerwy spowodowanych wizytą wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych dziś (22 października) wznowiono kontrole pojazdów stołecznych przewoźników. Tym razem policja sprawdzała stan techniczny autobusów na pętli metro Marymont. W jednym przypadku zabrano dowód rejestracyjny, a drugi autobus został odesłany do zajezdni.

Uwaga! Grasuje oszust

Konrad Klimczak włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Do prokuratury Zarząd Transportu Miejskiego złoży doniesienie przeciwko twórcy strony internetowej, który oferuje płatne pośrednictwo w procesie personalizacji Warszawskiej Karty Miejskiej i nielegalnie przetwarza dane osobowe.

Warszawska Karta Miejska… Pewne rzeczy są osobiste

Konrad Klimczak włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Duże zainteresowanie kartą podczas zakupów. W trakcje akcji personalizacji w centrach handlowych warszawiacy wyrobili ponad 10,5 tysiąca osobistych kart miejskich.  Mobilne punkty personalizacji ZTM pojawiały się od 21 sierpnia w weekendy w największych warszawskich i podwarszawskich centrach handlowych – Arkadia, GH Bemowo, CH Warszawa Wileńska, Złotych Tarasach, Galerii Mokotów.

Umowa na II linię metra podpisana

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

alt28 października w siedzibie dzielnicy Praga Północ, Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wraz z przedstawicielami wykonawców firmami Astaldi S.p.A. oraz Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. podpisała umowę na budowę centralnego odcinka II linii metra.

Ćwiczenia „Patrol 09” na Młocinach

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Informujemy, że w nocy ze środy - 28 października na czwartek – 29 października w obrębie węzła komunikacyjnego Młociny (stacji Metra Warszawskiego oraz pętli tramwajowej i autobusowej) w ramach ogólnopolskich ćwiczeń Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania przeprowadzone zostaną ćwiczenia imitujące.

Remont wiaduktu

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W nocy z 22 na 23 października źd2009 r. wykonawca przebudowy Trasy Armii Krajowej przystąpi do remontu wiaduktu południowego Trasy AK położonego nad ul. Jagiellońską (wiadukt 21T). W związku z tym, począwszy od dnia 23 października 2009 r., zostanie wyłączony z ruchu kołowego wiadukt południowy (21T) wraz z...

Michał Piróg zadebiutował jako DJ podczas ‘Hennessy artistry’

Piotr Pogonowski włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

altW piątek, 9 października 2009 r. w klubie Platinium w Warszawie odbyła się kolejna edycja ekscytującej imprezy z cyklu ‘Hennessy artistry’. Tym razem po raz pierwszy w roli DJ-a wystąpił znany tancerz i choreograf - Michał Piróg. Niesamowitym zainteresowaniem cieszył się również występ francuskiej piękności DJ Julii.

Pomogą w promocji linii turystycznych

Konrad Klimczak włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił przetarg na zakup gadżetów związanych m.in. z liniami turystycznymi. Będą wykorzystywane w trakcie licznych imprez promujących nie tylko rejsy tramwajem wodnym czy kursy konnym omnibusem, ale promujących także całą komunikację miejską.

Urzędnik online w Ursusie

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

Od 26 października na oficjalnej stronie Urzędu Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy www.ursus.warszawa.pl funkcjonuje nowa forma kontaktu z mieszkańcami – Urzędnik Online. Dzięki specjalnej aplikacji, każdy z odwiedzających stronę, może bezpośrednio połączyć się z urzędnikiem poprzez czat.

Wszystkich Świętych - Komunikacja

warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W dniach 31 października oraz 1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych), Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi 26 specjalnych linii cmentarnych. Pasażerowie wybierający się na groby szybko dotrą do największych nekropolii w Warszawie także zmodyfikowanymi trasami linii stałych.

Szkoła tańca Free Art Fusion

warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

altJak Monika i Sylwia wymyśliły unikalną szkołę, a Joanna nią kieruje. Szkoła gdzie uczą się i zawodowi tancerze i amatorzy, gdzie ambicja i pasja zawodowców rozpala i podsyca młode talenty. Pomysł na miejsce treningów dla zawodowych tancerzy? Czemu nie?

Policyjne kontrole na wniosek ZTM

Klimczak Konrad włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Drobiazgowej kontroli poddano dziś kilka pojazdów należących do stołecznych przewoźników. Policja sprawdza stan techniczny autobusów na wniosek Zarządu Transportu Miejskiego.  Dzisiaj po południu policjanci skontrolowali stan techniczny autobusów na pętli Żerań FSO.

Wilanowski Dzień Seniora

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

Dzielnica Wilanów oraz Centrum Kultury Wilanów serdecznie zapraszają na obchody Wilanowskiego Dnia Seniora 2009. W środę, 21 października, o godzinie 12.00, w sali widowiskowej przy parafii św. Anny w Wilanowie, przy ul. Kolegiackiej 1a, wystąpi Zbigniew Wodecki.