joomla templates top joomla templates template joomla

Taniej specjalnie dla pasażerów ZTM Fotograficzna promocja

Konrad Klimczak włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Od 1 lipca w czternastu profesjonalnych studiach fotograficznych na terenie Warszawy będzie można zrobić cyfrowe zdjęcie do osobistej Warszawskiej Karty Miejskiej w promocyjnej cenie 10 zł.

„Skład bajek” po raz drugi

Beata Bielińska-Jacewicz , Agnieszka Janicka-Kłos ; um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

W każdy czwartek, od 2 lipca do 20 sierpnia, o godz. 11.00, w podwórku przy ul. 11 Listopada 22, rozgości się letni „Skład bajek” czyli przegląd najciekawszych spektakli teatralnych dla dzieci organizowany przez Stowarzyszenie Scena oraz Skład Butelek.

Jak warszawiacy korzystają z biletomatów

Mariusz Przybylski , Michał Pawlik ; warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

altW czerwcu 2009 roku ponad 400 tysięcy biletów kupili pasażerowie transportu miejskiego stolicy w biletomatach Mennicy Polskiej. W biletomatach przez całą dobę można doładować Warszawską Kartę Miejską, czy kupić tradycyjne bilety kartonikowe.

Oszczędności w Urzędzie m.st. Warszawy

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

altPrezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz–Waltz, po spotkaniu z burmistrzami dzielnic, przedstawiła dziennikarzom informację o oszczędnościach w administracji Urzędu m. st. Warszawy.

Szpital Czerniakowski - otwarcie zmodernizowanego Zakładu Diagnostyki Obrazowej

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Jutro, 26 czerwca, o godzinie 12:00 odbędzie się otwarcie zmodernizowanego Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Czerniakowskiego, przy ul. Stępińskiej 19/25 w Warszawie. Wraz z nowym sprzętem, w szpitalu zainstalowany został największy w Polsce i najbardziej zaawansowany technicznie system obrazowania medycznego oraz przesyłania i zarządzania informacją obrazową.

Spotkanie informacyjne „Warszawa stolicą ambitnego biznesu”

um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

8 i 14 lipca, o godz. 17.00 w Centrum Konferencyjno-Kongresowym Fundacji „Polska - wiek XXI”, przy ul. Bobrowieckiej 9 (sala ONZ, IV piętro, budynek A, wejście bramą nr. 2) odbędą się spotkania informacyjne na temat „Projekt Warszawa stolicą ambitnego biznesu” – szkolenia oraz dotacje na zakładanie własnej działalności gospodarczej.

Zabytkowe „ogórki” na Pradze „Warszawa mniej znana

Agnieszka Janicka-Kłos ; um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

W najbliższą sobotę, 4 lipca, Fundacja „Centrum Europy” organizuje wycieczki zabytkowymi autobusami po stolicy pn.: „Warszawa mniej znana”.
Przejazd inauguracyjny odbędzie się o godzinie 10.00 z placu Piłsudskiego, ale już o 14.00 ogórek pojedzie na Pragę.

399 rocznica bitwy pod Kłuszynem

Bartosz Siedlar , Michał Pawlik ; warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Jednego z największych zwycięstw husarii i jedno z najważniejszych zwycięstw w historii Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników husarii i historii w dniu 4 lipca 2009 (sobota) o 12:00 pod Kolumnę Zygmunta, a o 15:00 Muzeum Wojska Polskiego.

Kolejny POP na Dworcu Wschodnim

Konrad Klimczak włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił dziś (18 czerwca) stały Punkt Obsługi Pasażera na Dworcu Wschodnim. To pierwsza tego typu placówka w prawobrzeżnej Warszawie. Dzięki niemu mieszkańcy Białołęki, Pragi Północ i Pragi Południe, Targówka, Wesołej, Rembertowa oraz Wawra nie będą już musieli jeździć do POP-ów działających przy stacjach metra lub siedziby ZTM przy ul. Senatorskiej.

Kyeva i Jakubczak triumfatorami 3. Biegu Ursynowa

Martyna Pawełczyk ; um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

W niedzielę, 21 czerwca, odbył się 3. Bieg Ursynowa, w ramach organizowanych przez Urząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy „Dni Ursynowa”. Słoneczna pogoda sprawiła, że impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem biegaczy i kibiców.

Mokotowskie, piłkarskie "Lato w Mieście 2009"

Jacek Dzierżanowski ; um.warszawa.pl włącz . Opublikowano w Warszawa dzielnice

Urząd Dzielnicy Mokotów zaprasza dzieci i młodzież z mokotowskich szkół do udziału w letnim szkoleniu piłkarskim. Bezpłatne zajęcia szkoleniowe pod opieką wykwalifikowanych instruktorów odbywają się na boisku piłkarskim "Orlik 2012" u zbiegu ul. Kazimierzowskiej i ul. Madalińskiego w okresie wakacji letnich, tj...