joomla templates top joomla templates template joomla

9-latek uciekł w Warszawie z domu. Zatrzymała go policja kiedy spacerował bez okrycia wierzchniego po mieście

info: Komenda Policji, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Policjanci z metra patrolujący teren stacji Młociny, zauważyli dwoje podróżnych, idących w ich kierunku z chłopcem bez okrycia wierzchniego. Dziecko nie chciało odpowiadać na żadne pytania. Ciągłe starania funkcjonariuszy, aby nawiązać kontakt z 9 - latkiem, przyniosły efekt. 

Dwaj bracia w wieku 19 i 25 lat znęcali się nad swoimi rodzicami. Policjanci zostali wezwani po pobiciu ojca i matki przez własne dzieci

ino: Policja,Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali dwóch braci podejrzewanych o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Funkcjonariusze zatrzymanym mężczyznom przedstawili po kilka zarzutów karnych i wystąpili o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 

W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu. Pościg zakończył się w Nadarzynie, gdy uciekający skradzionym autem mężczyzna uderzył w drzewo

info: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu za mężczyzną uciekającym skradzionym volkswagenem. Kierowca dostawczego auta nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. Na jednej z blokad rozbił policyjny radiowóz, później taranował kolejne. 

Zderzenie czterech aut w Warszawie. Jeden z kierowców "pod wpływem"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W sylwestrową noc na ulicy Hynka w Warszawie zderzyły się cztery samochody. Jak podaje straż pożarna, poszkodowanych było łącznie siedem osób, z których cztery trafiły do szpitala. Reszcie udzielono pomocy na miejscu. Jedna z osób kierujących była pod wpływem alkoholu.

Potrącił 12-letnią dziewczynkę w obrębie pasów. Dziecko przewieziono do szpitala

info: Straż Miejska, Warszawa; fot: google włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

12-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód. Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili nastolatce pomocy przedmedycznej. Strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska, którzy 6 listopada ok. godz. 11.30 przejeżdżali przez skrzyżowanie Łopuszańskiej i al. Krakowskiej.

Kolizja trzech samochodów na ul. Płowieckiej

info: PSP, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Około godziny 19:55 do JRG 8 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Płowieckiej w rejonie JRG 8. Do akcji zadysponowano zastępy GBA 2/16 Pr-750, GBARt 2,5/30/2,5. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano trzy samochody po kolizji.