joomla templates top joomla templates template joomla

Potrącił 12-letnią dziewczynkę w obrębie pasów. Dziecko przewieziono do szpitala

info: Straż Miejska, Warszawa; fot: google włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

12-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód. Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili nastolatce pomocy przedmedycznej. Strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska, którzy 6 listopada ok. godz. 11.30 przejeżdżali przez skrzyżowanie Łopuszańskiej i al. Krakowskiej.

W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu. Pościg zakończył się w Nadarzynie, gdy uciekający skradzionym autem mężczyzna uderzył w drzewo

info: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W nocy z soboty na niedzielę doszło do policyjnego pościgu za mężczyzną uciekającym skradzionym volkswagenem. Kierowca dostawczego auta nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. Na jednej z blokad rozbił policyjny radiowóz, później taranował kolejne. 

Zderzenie czterech aut w Warszawie. Jeden z kierowców "pod wpływem"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

W sylwestrową noc na ulicy Hynka w Warszawie zderzyły się cztery samochody. Jak podaje straż pożarna, poszkodowanych było łącznie siedem osób, z których cztery trafiły do szpitala. Reszcie udzielono pomocy na miejscu. Jedna z osób kierujących była pod wpływem alkoholu.

Zabił dwie osoby w centrum Warszawy. Sąd ogłosił wyrok w sprawie wypadku na Marszałkowskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Za śmiertelne potrącenie dwóch osób Andrzej Sz. został skazany na sześć lat i trzy miesiące więzienia. Sąd uznał, że nie ma dowodów na to, że prowadził pod wpływem alkoholu. Skazany rok temu pędząc ulicami stolicy, wpadł wprost na przystanek, zabijając czekające na autobus osoby, po czym uciekł. 

W Warszawie odbył się 28. Bieg Niepodległości

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa sport

Kilkadziesiąt tysięcy osób w całym kraju wystartowało w biegach niepodległości. W sumie takich imprez było ponad 80. Najwięcej uczestników zgromadził bieg w Warszawie. Zwycięzcą 28. edycji stołecznych zawodów został Maciej Badurek z czasem 30 minut 53 sekundy. 

Kolizja trzech samochodów na ul. Płowieckiej

info: PSP, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Około godziny 19:55 do JRG 8 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Płowieckiej w rejonie JRG 8. Do akcji zadysponowano zastępy GBA 2/16 Pr-750, GBARt 2,5/30/2,5. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano trzy samochody po kolizji. 

Stołeczna policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo kobiety. Schodził z promu, którym wrócił ze Szwecji

Komenda Stołeczna Policji/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw rozwiązali sprawę zaginięcia 36-letniej mieszkanki Konstancina-Jeziornej. Śledztwo zajęło kilka dni. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o zabójstwo na terenie Świnoujścia, chwilę po tym, jak opuścił pokład promu ze Szwecji.