joomla templates top joomla templates template joomla

Zabił dwie osoby w centrum Warszawy. Sąd ogłosił wyrok w sprawie wypadku na Marszałkowskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Za śmiertelne potrącenie dwóch osób Andrzej Sz. został skazany na sześć lat i trzy miesiące więzienia. Sąd uznał, że nie ma dowodów na to, że prowadził pod wpływem alkoholu. Skazany rok temu pędząc ulicami stolicy, wpadł wprost na przystanek, zabijając czekające na autobus osoby, po czym uciekł. 

Stołeczna policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo kobiety. Schodził z promu, którym wrócił ze Szwecji

Komenda Stołeczna Policji/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw rozwiązali sprawę zaginięcia 36-letniej mieszkanki Konstancina-Jeziornej. Śledztwo zajęło kilka dni. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o zabójstwo na terenie Świnoujścia, chwilę po tym, jak opuścił pokład promu ze Szwecji. 

Samochód uderzył w bariery na S8. Pasażerka wypadła z auta i zginęła

tvnwarszawa.pl/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Samochód osobowy uderzył w bariery ochronne na S8 na węźle Konotopa. Zginęła pasażerka auta, która wyniku uderzenia wypadła z samochodu. Do wypadku doszło około godziny 16.15. przed wjazdem z trasy S8 na autostradę A2 na węźle Konotopa. 

Eksplozja w bloku na warszawskim Targówku. Jedna ofiara

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Jedna osoba zginęła, a druga została ranna w eksplozji, do której doszło w bloku na warszawskim Targówku. Według policji mogły to być porachunki na tle finansowym. - Przy mieszkaniu było dwóch mężczyzn, w tym jeden 48-latek, który był mieszkańcem tego lokalu. Zmarł mimo reanimacji. Była to osoba notowana.

Czekolada w roli głównej podczas Dni Belgijskich w Warszawie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Warsztaty wytwarzania czekolady i pralin oraz degustacja to główne atrakcje Dni Belgijskich w Warszawie. - Ziarno kakaowca po raz pierwszy pojawiło się w Belgii, praliny po raz pierwszy pojawiły się także w Belgii, w aptece, dlatego że po prostu leki były niesmaczne i jeden z aptekarzy wpadł na pomysł, żeby oblewać je czekoladą - informuje Małgorzata Vincent z Belgijskiej Izby Gospodarczej. 

W Warszawie odbył się 28. Bieg Niepodległości

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa sport

Kilkadziesiąt tysięcy osób w całym kraju wystartowało w biegach niepodległości. W sumie takich imprez było ponad 80. Najwięcej uczestników zgromadził bieg w Warszawie. Zwycięzcą 28. edycji stołecznych zawodów został Maciej Badurek z czasem 30 minut 53 sekundy. 

Zmysłowy taniec i ogromna dawka adrenaliny na festiwalu Polish Cup 2016

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Na 17. edycję turnieju tańca Polish Cup do Warszawy zjechały pary z całego świata. - W turnieju bierze udział ponad 600 par z 37 krajów. Możemy zobaczyć tańce standardowe, latynoamerykańskie i konkurencję dziesięciu tańców - mówi Marek Chojnacki, organizator turnieju. 

250 osób ze świata kultury, nauki i mediów kwestowało na warszawskich Powązkach

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Na warszawskich Powązkach odbyła się 42. kwesta na ratowanie zabytkowych nagrobków. Wzięło w niej udział około 250 postaci ze świata kultury, m.in. aktorzy i dziennikarze. Na tej jednej z najstarszych i najpiękniejszych nekropolii w Polsce pochowanych jest wielu wybitnych polskich twórców kultury.

"Skonstruował bombę z zamiarem zabicia oponenta". Bomber z warszawskiego Targówka przyznał się do winy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

- 44 letni mężczyzna został zatrzymany bardzo rano, jak policja ustaliła jego tożsamość. Cały czas długo pracowaliśmy, 24 godziny na dobę. Zbieraliśmy ślady, które mogły doprowadzić do sprawcy. Należało skrupulatnie przygotować akcję zatrzymania, ponieważ mógł on być uzbrojony i niebezpieczny.