joomla templates top joomla templates template joomla

Pseudokibice Legii zostaną ukarani. "Policjanci zatrzymali łącznie 19 osób"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Legia Warszawa zapowiada odwołanie od decyzji Komisji Dyscyplinarnej UEFA. Ta, za zachowanie kibiców podczas meczu w Borussią, ukarała klub zamknięciem stadionu przy Łazienkowskiej na najbliższy mecz domowy w piłkarskiej Lidze Mistrzów, czyli z Realem Madryt 2 listopada. 

Maraton Warszawski był zwieńczeniem akcji charytatywnej "Pomoc mierzona kilometrami"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Akcja "Pomoc mierzona kilometrami" została zakończona ogromnym sukcesem. W niedzielę (25.09) podczas maratonu warszawskiego odbył się wielki finał tego przedsięwzięcia. Każdy, kto chciał pomóc niepełnosprawnym dzieciom w powrocie do aktywności fizycznej, mógł włączyć specjalną aplikację i pobiec dla podopiecznych fundacji TVN "Nie jesteś sam". 

Gorące posiedzenie Rady Warszawy ws. reprywatyzacji

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

- Z perspektywy blisko 30 lat jest to najcięższy grzech transformacji ustrojowej. To zaniechanie szczególnie dotkliwe stało się dla Warszawy. Na tej sali jestem osobą najbardziej zainteresowaną wyjaśnieniem tej kwestii - powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz, która zaproponowała Radzie Warszawy powołanie komisji ws. reprywatyzacji. 

10 tys. osób stawiło się na starcie półmaratonu na warszawskiej Pradze

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa sport

Blisko 10 tys. osób wystartowało w niedzielnych biegach w stulecie przyłączenia Pragi do granic Warszawy. W tym gronie jest kilkunastu utytułowanych sportowców, mi.in. Robert Korzeniowski. Rywalizacji na dystansie 21,097 km towarzyszył bieg na pięć kilometrów.

Hanna Gronkiewicz-Waltz zapomniała ile lat rządzi Warszawą. Afera reprywatyzacyjna

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

- Bałagan w dokumentach Ministerstwa Finansów, którego przykładem jest przypadek Chmielnej 70, kiedy nie wydano decyzji, potwierdzającej przejęcia tego mienia na Skarb Państwa mimo że od lat 70 było do tej decyzji zobowiązane – powiedział wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak. 

Czołgi wyjechały na ulice Warszawy. Żołnierze ćwiczyli pod osłoną nocy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Przed Świętem Wojska Polskiego 15 sierpnia, w nocy odbyła się w Warszawie wielka próba defilady. Żołnierze ćwiczyli trzymanie szyku, odległości między wozami i salutowanie przy akompaniamencie wojskowej orkiestry. Ćwiczenia odbywały się na długości Alei Ujazdowskich.

Latał dronem nad KPRM. Policja zatrzymała obywatela Rosji

TVN24/x-news; mapa: google włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu zatrzymali obywatela Rosji, który sterował dronem latającym nad kancelarią premiera i Belwederem. Sprawą zajmuje się teraz policja i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Ciężki powrót z wakacji. Blokady utrudniały dojazd do stolicy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Mieszkańcy gmin, którzy nie chcą u siebie budowy linii wysokiego napięcia, wyszli na ulice. Blokowali krajową 7 i 8 oraz wojewódzką 579 i 719 w okolicach Warszawy. Forma były taka jak zwykle, ale termin dla kierowców nadzwyczaj niekorzystny - ostatnia niedziela wakacji. 

"Marsz dla Jezusa" na ulicach Warszawy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Niemal 6 kilometrów trasy, a w czasie drogi: muzyka, taniec, śpiew i ogromna radość. Ulicami Warszawy przeszedł ”Marsz dla Jezusa". Jak tłumaczyli organizatorzy, było to wielkie wspólne wyznanie chrześcijańskiej wiary.

Silny wybuch w wieżowcu w centrum Warszawy. Mieszkańcy ewakuowani

tvnwarszawa.pl/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Nad ranem około 4:20 doszło do eksplozji w wieżowcu w centrum Warszawy. Strażacy przypuszczają, że jej przyczyną był wybuch gazu. Jedna osoba jest ranna, 64 ewakuowano. Mieszkańców autokarem przewieziono w bezpieczne miejsce. 

Zderzenie na Wisłostradzie. BMW zjechało na przeciwległy pas

tvnwarszawa.pl/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Zderzenie czterech samochodów na Wisłostradzie, na odcinku pomiędzy mostem Gdańskim a Śląsko-Dąbrowskim. Na miejscu są duże utrudnienia. Dwie osoby zostały ranne. Jezdnia w kierunku Mokotowa była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut. 

Warszawa uczciła pamięć ofiar rzezi Woli

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Warszawa uczciła pamięć mieszkańców Woli zamordowanych przez Niemców podczas powstania warszawskiego. Złożono wieńce, była też salwa honorowa i apel pamięci, w którym wymieniono między innymi prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej.