joomla templates top joomla templates template joomla

Samochód uderzył w bariery na S8. Pasażerka wypadła z auta i zginęła

tvnwarszawa.pl/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Samochód osobowy uderzył w bariery ochronne na S8 na węźle Konotopa. Zginęła pasażerka auta, która wyniku uderzenia wypadła z samochodu. Do wypadku doszło około godziny 16.15. przed wjazdem z trasy S8 na autostradę A2 na węźle Konotopa. 

"Skonstruował bombę z zamiarem zabicia oponenta". Bomber z warszawskiego Targówka przyznał się do winy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

- 44 letni mężczyzna został zatrzymany bardzo rano, jak policja ustaliła jego tożsamość. Cały czas długo pracowaliśmy, 24 godziny na dobę. Zbieraliśmy ślady, które mogły doprowadzić do sprawcy. Należało skrupulatnie przygotować akcję zatrzymania, ponieważ mógł on być uzbrojony i niebezpieczny.

Maraton Warszawski był zwieńczeniem akcji charytatywnej "Pomoc mierzona kilometrami"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Akcja "Pomoc mierzona kilometrami" została zakończona ogromnym sukcesem. W niedzielę (25.09) podczas maratonu warszawskiego odbył się wielki finał tego przedsięwzięcia. Każdy, kto chciał pomóc niepełnosprawnym dzieciom w powrocie do aktywności fizycznej, mógł włączyć specjalną aplikację i pobiec dla podopiecznych fundacji TVN "Nie jesteś sam". 

Gorące posiedzenie Rady Warszawy ws. reprywatyzacji

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

- Z perspektywy blisko 30 lat jest to najcięższy grzech transformacji ustrojowej. To zaniechanie szczególnie dotkliwe stało się dla Warszawy. Na tej sali jestem osobą najbardziej zainteresowaną wyjaśnieniem tej kwestii - powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz, która zaproponowała Radzie Warszawy powołanie komisji ws. reprywatyzacji. 

10 tys. osób stawiło się na starcie półmaratonu na warszawskiej Pradze

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa sport

Blisko 10 tys. osób wystartowało w niedzielnych biegach w stulecie przyłączenia Pragi do granic Warszawy. W tym gronie jest kilkunastu utytułowanych sportowców, mi.in. Robert Korzeniowski. Rywalizacji na dystansie 21,097 km towarzyszył bieg na pięć kilometrów.

Eksplozja w bloku na warszawskim Targówku. Jedna ofiara

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Jedna osoba zginęła, a druga została ranna w eksplozji, do której doszło w bloku na warszawskim Targówku. Według policji mogły to być porachunki na tle finansowym. - Przy mieszkaniu było dwóch mężczyzn, w tym jeden 48-latek, który był mieszkańcem tego lokalu. Zmarł mimo reanimacji. Była to osoba notowana.

Czekolada w roli głównej podczas Dni Belgijskich w Warszawie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa kulturalne

Warsztaty wytwarzania czekolady i pralin oraz degustacja to główne atrakcje Dni Belgijskich w Warszawie. - Ziarno kakaowca po raz pierwszy pojawiło się w Belgii, praliny po raz pierwszy pojawiły się także w Belgii, w aptece, dlatego że po prostu leki były niesmaczne i jeden z aptekarzy wpadł na pomysł, żeby oblewać je czekoladą - informuje Małgorzata Vincent z Belgijskiej Izby Gospodarczej. 

Pseudokibice Legii zostaną ukarani. "Policjanci zatrzymali łącznie 19 osób"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Legia Warszawa zapowiada odwołanie od decyzji Komisji Dyscyplinarnej UEFA. Ta, za zachowanie kibiców podczas meczu w Borussią, ukarała klub zamknięciem stadionu przy Łazienkowskiej na najbliższy mecz domowy w piłkarskiej Lidze Mistrzów, czyli z Realem Madryt 2 listopada. 

Latał dronem nad KPRM. Policja zatrzymała obywatela Rosji

TVN24/x-news; mapa: google włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu zatrzymali obywatela Rosji, który sterował dronem latającym nad kancelarią premiera i Belwederem. Sprawą zajmuje się teraz policja i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Ciężki powrót z wakacji. Blokady utrudniały dojazd do stolicy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Mieszkańcy gmin, którzy nie chcą u siebie budowy linii wysokiego napięcia, wyszli na ulice. Blokowali krajową 7 i 8 oraz wojewódzką 579 i 719 w okolicach Warszawy. Forma były taka jak zwykle, ale termin dla kierowców nadzwyczaj niekorzystny - ostatnia niedziela wakacji. 

"Marsz dla Jezusa" na ulicach Warszawy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Niemal 6 kilometrów trasy, a w czasie drogi: muzyka, taniec, śpiew i ogromna radość. Ulicami Warszawy przeszedł ”Marsz dla Jezusa". Jak tłumaczyli organizatorzy, było to wielkie wspólne wyznanie chrześcijańskiej wiary.