joomla templates top joomla templates template joomla

9-latek uciekł w Warszawie z domu. Zatrzymała go policja kiedy spacerował bez okrycia wierzchniego po mieście

info: Komenda Policji, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

 
Policjanci z metra patrolujący teren stacji Młociny, zauważyli dwoje podróżnych, idących w ich kierunku z chłopcem bez okrycia wierzchniego. Dziecko nie chciało odpowiadać na żadne pytania. Ciągłe starania funkcjonariuszy, aby nawiązać kontakt z 9 - latkiem, przyniosły efekt. Chłopiec przyznał się, że uciekł z domu i zdradził nawet jak to zrobił.
 
Bez wątpienia na słowa uznania zasługuje postawa dwojga pasażerów metra warszawskiego.
 
 
 
Gdy zauważyli w pociągu metra dziecko ubrane niestosownie do panującej pogody, natychmiast zareagowali. Widząc policjantów patrolujących peron stacji metra Młociny, pilnując dziecko zwrócili się do nich o pomoc. 
 
Chłopiec był zamknięty w sobie i długo nie chciał zdradzić policjantom okoliczności pobytu w metrze. Podczas przejazdu na stację metra Centrum 9 - latek wyjawił najpierw, że uciekł z domu. W trakcie dalszej rozmowy policjanci ustalili okoliczności ucieczki.
 
Okazało się, że chłopiec zamknął na balkonie pilnującego go pradziadka.
 
Mimo, że dziecko nie chciało podać swoich danych osobowych, w wyniku działań poszukiwawczych, ustalono kontakt do jego matki. Kobieta natychmiast  zgłosiła się na komisariat aby odebrać 9 - letniego uciekiniera.