joomla templates top joomla templates template joomla

Dwaj bracia w wieku 19 i 25 lat znęcali się nad swoimi rodzicami. Policjanci zostali wezwani po pobiciu ojca i matki przez własne dzieci

ino: Policja,Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

 
Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali dwóch braci podejrzewanych o znęcanie się nad swoimi rodzicami. 
 
Funkcjonariusze zatrzymanym mężczyznom przedstawili po kilka zarzutów karnych i wystąpili o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd do złożonego wniosku przychylił się i zastosował wobec obu mężczyzn trzymiesięczny areszt.
 
 
 
Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zostali wezwani do jednego z domów, gdzie miało dojść do pobicia dwóch osób. 
 
Na miejscu okazało się, że poszkodowani to małżeństwo, a podejrzewanymi o ich pobicie są ich dwaj synowie. Z uwagi na prowadzone w tej sprawie postępowanie oraz charakter sprawy nie informujemy o przyczynach i przebiegu zdarzenia.
 
Jednak na uwagę zasługuje reakcja przybyłych na miejsce policjantów, którzy tuż po przybyciu, podjęli skuteczny pościg za uciekającymi mężczyznami. 19 i 25-letni bracia trafili do policyjnej celi.
 
Mężczyźni usłyszeli po cztery zarzuty karne, za pobicie, groźby, naruszenie miru domowego i niszczenie mienia. Policjanci w tej sprawie złożyli do prokuratora wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił.