joomla templates top joomla templates template joomla

NIETRZEŹWY I BEZ PRAWA JAZDY SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

D.D./Warszawa.eserwis.info, info/foto: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Za kierowanie pojazdem bez uprawnień i pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji odpowie 35-letni Krzysztof O. Mężczyzna prowadził fiata mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. W rejonie skrzyżowania ulic Polskiej Organizacji Wojskowej i Al. Krakowskiej uderzył w jadący przed nim samochód. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut przed 17.00 stołeczni policjanci zostali wezwani w rejon skrzyżowania ulic Polskiej Organizacji Wojskowej i Al. Krakowskiej, gdzie miała miejsce kolizja. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący fiatem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący przed nim samochód. Od siedzącego za kierownicą fiata, 35-letniego mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych sprawdzeń wyszło na jaw, że Krzysztof O. nie miał prawa jazdy.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ul. Opaczewskiej. Śledczy przedstawili mu już zarzuty za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 35-latek nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji i kierowanie autem bez uprawnień.  

ew/mbr