joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwany za przemoc wobec najbliższych, 6 lat spędzi w Zakładzie Karnym

D.D./Warszawa.eserwis.info, info/foto: Policja, Warszawa włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Determinacja i zaangażowanie policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób na Pradze Północ doprowadziły do zatrzymania 49-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym przez warszawski Sąd, w celu odbycia kary więzienia. Ustalenia operacyjnych doprowadziły ich do miejscowości Kajetany. Teraz Robert O. za przemoc wobec najbliższych kolejne 6 lat spędzi za murami Zakładu Karnego.

 

Sukcesem zakończyły się ostatnie działania policjantów z wydziału kryminalnego na Pradze Północ. Poszukiwany listem gończym Robert O. został zatrzymany. Mężczyzna był poszukiwany przez warszawski Sąd w celu odbycia kary więzienia za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Przeprowadzone czynności doprowadziły operacyjnych do miejscowości Kajetany, gdzie prawdopodobnie ukrywał się Robert O., za którym wydany był list gończy. Najpierw mundurowi sprawdzili teren ogródków działkowych, gdzie miał pomieszkiwać mężczyzna. Dalsze ustalenia doprowadziły ich do miejscowego sklepu, gdzie robił zakupy. Niebawem 49-latek wpadł w ręce mundurowych. Robert O. próbował zwieść policjantów, podając im fałszywą tożsamość. Kryminalni nie dali się jednak oszukać.

Mężczyzna trafił do północnopraskiej komendy. Robert O. za  przemoc wobec osób najbliższych kolejne 6 lat spędzi za murami Zakładu Karnego.

po/eszs