joomla templates top joomla templates template joomla

Warszawa czeka na realizację obietnicy Rafała Trzaskowskiego z kampanii prezydenckiej. Czy ul. Lecha Kaczyńskiego, na którego kandydat PO wielokrotnie się powoływał w kampanii, pojawi się w stolicy?

Agencja/eReporter24; fot: wikimedia.org/ Cybularny; fot: archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

 
- Od kiedy zostałem prezydentem Warszawy mówię dokładnie to samo. Jak skończy się maraton wyborczy, wystąpię z inicjatywą nadania jednej z warszawskich ulic imienia Lecha Kaczyńskiego – wielokrotnie powtarzał Rafał Trzaskowski przed i w trakcie kampanii prezydenckiej.
 
Rafał Trzaskowski przegrał wybory prezydenckie, nadal jednak może spełniać niektóre ze swoich obietnic wyborczych. Jedną z nich jest złożenie przez Prezydenta Warszawy wniosku o nadanie jednej z warszawskich ulic imienia Lecha Kaczyńskiego - wiceprzewodniczący PO obiecywał to wielokrotnie.
 
 
Biorąc pod uwagę, że kandydata PO nie tylko obiecywał złożenie takiego wniosku po wyborach, ale wielokrotnie powoływał się w trakcie kampanii wyborczej na dziedzictwo zmarłego tragicznie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, wcześniejszego Prezydenta Warszawy, można mieć nadzieję, że będzie to jedna z większych ulic stolicy, na miarę idola Rafała Trzaskowskiego.
 
Wiceprzewodniczący PO już od poniedziałku powrócił do pracy w stołecznym Ratuszu, sprawdzamy czy obietnica zostanie zrealizowana. Biorąc pod uwagę przegraną i wiążącą się z tym traumą, a także problemy jakie nawarstwiły się podczas nieobecności byłego kandydata na Prezydenta RP, oczekiwanie na ul. Lecha Kaczyńskiego prawdopodobnie zostanie odłożone w czasie?