joomla templates top joomla templates template joomla

Przyłącz się do największego biegu na świecie - Human Race

włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Kolejny raz Miasto Stołeczne Warszawa wspiera największy na świecie bieg jednodniowy. Start w Warszawie: 31 sierpnia, godz. 17.30, park Agrykola.

 

Dziesięciokilometrowy bieg odbędzie się jednocześnie na kilku kontynentach, w 25 miastach, m.in. w Los Angeles, Nowym Jorku, Londynie, Madrycie, Paryżu, Istambule, Melbourne, Szanghaju, Sao Paulo, czy Vancouver. Znalezienie się w grupie tak prestiżowych miast jest dla Warszawy wielkim wyróżnieniem. Świadczy to o docenieniu zaangażowania stolicy w rozwój sportu, a także o bogatej ofercie sportowej i rekreacyjnej dla mieszkańców.

 

Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Przebiega obok Łazienek Królewskich, ulicą Marszałkowską, Alejami Jerozolimskimi, a także nad Wisłą. Na jej pokonanie przewidziane są dwie godziny, więc nie trzeba się obawiać dystansu i tempa. Czas biegu będzie rejestrowany dzięki specjalnemu chipowi, który dostanie każdy uczestnik. Na mecie biegacze otrzymają oficjalny certyfikat ukończenia Nike+ Human Race. Zbiórka uczestników, szatnie, scena i miejsce imprez towarzyszących będą zlokalizowane w parku Agrykola.

 

Przed startem, o godz. 16.00, odbędą się występy Kayah i Molesta Ewenement.

 

Rejestracja uczestników:

 

- drogą elektroniczną: do 25 sierpnia poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://www.nikeplus.com/ oraz dokonanie opłaty w wysokości 30 zł.
- bezpośrednio w mobilnych punktach rejestracyjnych: do 25 sierpnia (lista znajduje się na stronie http://www.sciezkibiegowe.pl/ w sekcji Imprezy biegowe/Rejestracja) oraz w dwóch warszawskich centrach handlowych: Arkadia i Galeria Mokotów – do 30 sierpnia.

 

Dla osób zarejestrowanych online na stronie http://www.nikeplus.com/ lub w mobilnym punkcie rejestracyjnym, odbiór zestawów startowych - do 30 sierpnia, wyłącznie w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie (al. Jana Pawła II 82).

 

W biegu mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne, które powinny zgłosić swój udział wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W Nike+ Human Race mogą wziąć udział jedynie osoby, które do 31 sierpnia 2008 r. ukończą 13 lat.

 

Po biegu każdy uczestnik może pobrać ze strony http://www.sciezkibiegowe.pl/ swoje zdjęcia z trasy biegu oraz krótki film video z momentu przekraczania linii mety.

 

Więcej informacji: http://www.sportowa.warszawa.pl/; http://www.nikeplus.com/

 

 

 

 

 

źródło : www.um.warszawa.pl