joomla templates top joomla templates template joomla

Zmiany w układzie linii komunikacyjnych:

włącz . Opublikowano w Warszawa wiadomości

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2009 r. wprowadza się następujące zmiany w układzie linii komunikacyjnych:
- kursowanie linii 734 w dni robocze ulega zawieszeniu. W związku z powyższym autobusy linii 705 w dni robocze w wybranych godzinach wykonywać będą półkursy do krańca NOWE ZAŁUBICE  po trasie linii 734. Linia 705 będzie zatrzymywać się na wszystkich przystankach napotkanych na trasie.

- autobusy linii 734 na terenie Gminy Nieporęt będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach napotkanych na swojej trasie.

- w zespole METRO MARYMONT dla linii 508 i N53 jako krańcowy obowiązywać będzie przystanek METRO MARYMONT 12 obowiązujący obecnie dla
linii E-4.

- w zespole METRO MARYMONT dla linii E-4 jako krańcowy obowiązywać będzie przystanek METRO MARYMONT 14 obowiązujący obecnie dla
linii 508.

W związku z niewielkim wykorzystaniem oraz w celu skrócenia czasu podróży od 1 lipca 2009 ulegają likwidacji podjazdy linii 701 do przystanku 03 CM. PÓŁNOCNY – BRAMA ZACH.
W celu poprawy obsługi komunikacyjnej Gmin Nieporęt oraz Legionowo, na wniosek UG Nieporęt od 1 lipca 2009 linia 804 zostaje przekształcona w linię całotygodniową 736. W dni wolne od pracy autobusy linii 736 kursować będą na trasie skróconej:
ŻERAŃ FSO - … Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Krasińskiego – MICKIEWICZA

W związku z pracami torowymi pętla tramwajowa METRO WILANOWSKA zostanie wyłączona z eksploatacji do 3 sierpnia 2009 r.

W związku z uroczystościami religijnymi w dniu 28 czerwca (niedziela) w godz. 11:00 – 15:00 zamknięta będzie dla ruchu kołowego ul. Przyczółkowa (na odcinku od ul. Przekorna do ul. Andrutowej).
W tym czasie autobusy linii 139 (tylko w kierunku krańca OGRÓD BOTANICZNY) oraz 724 (tylko w kierunku krańca POLKOLOR) zostaną skierowane na trasę objazdową przebiegającą od skrzyżowania ulic Przyczółkowa/Przekorna ulicami: Przekorna – Drewny i dalej stałymi trasami.
Na trasie objazdowej dla ww. linii obowiązują następujące przystanki:
PRZEKORNA 01 – jako stały;
ANDRUTOWA 01 i 03  - jako warunkowe;
WAFLOWA 01  - jako warunkowy.
Trasy ww. linii  w kierunku krańca METRO WILANOWSKA pozostają bez zmian.
W czasie obowiązywania trasy objazdowej nie funkcjonują przystanki:
PRZEKORNA 03;
WAFLOWA 03.